`$settings.logoAlt`

Księgarnia z ebookami epub, mobi i plikami mp3

Augustyn Pelanowski OSPPE

Nie ma już czasu!

Wydawnictwo Rafael
Rok wydania 2016
Przekład -
Format mp3 - pliki do pobrania
Dostępne formaty (audiobook)
Długość 6 godz. 19 min.
Wielkość pliku 346 MB
Lektor Augustyn Pelanowski OSPPE
Ocena
Cena: 12,94 PLN 19,90 PLN

Prorok Jonasz miał według nakazu Boga wzywać do nawrócenia, ale wieszczył rychłą zagładę Niniwy. Wcale się nie sprzeniewierzył Bogu, bo okazało się to najlepszym sposobem na spowodowanie nawrócenia tego znanego z okrucieństw miasta.

Wygłosiłem te rekolekcje z wiarą w moc ramienia Boga, które bez względu na to, co się stanie w najbliższych latach, podtrzyma nas nie tylko na duchu, ale też da siłę potrzebną do odbudowy ze zgliszcz. Nie łudzę się, że wszystko będzie dobrze, mam jednak nadzieję w Bogu, który jest Wszechmogącym Optymistą.

Augustyn Pelanowski OSPPE

POSŁUCHAJ FRAGMENTU!

 

TEMATY KONFERENCJI
Moce niebios zostaną wstrząśnięte
Powołanie Piotra i Andrzeja
Diabolos i Parakletos
Wstyd  

O AUTORZE
Augustyn Pelanowski OSPPE – należy do Zakonu Św. Pawła Pierwszego Pustelnika. Jest ojcem duchownym w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Paulinów w Krakowie na Skałce. Kaznodzieja, rekolekcjonista, publicysta. Autor takich książek jak Bestie i prorok, Siódmy rozdział, Umieranie ożywiające, Wolni od niemocy, Odejścia, czy Dom w Bogu. Publikuje felietony, rozważania i artykuły, m.in. w tygodniku Gość Niedzielny czy kwartalniku Pastores. Towarzyszył nawróceniom znanych polskich muzyków, jak choćby Tomasza Budzyńskiego (Armia, 2Tm2,3), Darka Malejonka (Houk, 2Tm2,3), Piotra "Stopy" Żyżelewicza (Voo voo, Armia, 2Tm2,3).  

O WYDAWNICTWIE
Dom Wydawniczy Rafael powstał w 2000 roku. Poza modlitewnikami, literaturą maryjną i pomocami duszpasterskimi wydawnictwo publikuje literaturę dla dzieci i młodzieży, a także albumy, beletrystykę i książki popularnonaukowe z dziedziny historii. W swojej ofercie posiada także pozycje poświęcone Janowi Pawłowi II.  

Opinie

Dodaj opinie

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.

1 - Bardzo zła 5 - Rewelacyjna!

2017-09-21

Beata

KAŻDY ! powinien tego wysłuchać, Wierzący i Niewierzący, zwłaszcza ten drugi.
Szybki kontakt

biuro@prodoks.pl

+48 502 281 063