`$settings.logoAlt`

Księgarnia z ebookami epub, mobi i plikami mp3

Karol Meissner OSB

Test na miłość

Wydawnictwo 2RYBY.PL
Rok wydania 2016
Przekład -
Format mp3 - pliki do pobrania
Dostępne formaty (audiobook)
Długość 2 godz. 16 min.
Wielkość pliku 128 MB
ISBN cyfrowe 978-83-944687-1-2
Lektor Karol Meissner OSB
Ocena Brak opinii
Cena: 21,17 PLN 24,90 PLN

O. Karol Meissner jest benedyktynem, ale także lekarzem i potrafi niezwykle rzeczowo przedstawiać problemy związane z miłością, seksualnością, emocjami, poszukiwaniem sensu w życiu, czy budowaniem relacji. Jego wykłady nie są kazaniami wygłaszanymi ex catedra. Benedyktyn nie rości sobie prawa do prawdy jedynej i uniwersalnej, a swoje wywody opiera na wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, proponując i tłumacząc to, co jego zdaniem warte jest podkreślenia. Z niespotykaną kulturą słowa i szacunkiem dla słuchacza mówi o tym, jak działają na nas bodźce, co odróżnia nas od zwierząt, a także o potrzebach, uczuciach i lękach, które towarzyszą każdemu z nas – o naszych, ludzkich sprawach. Pyta, czym naprawdę jest miłość. Wspólnie ze słuchaczami zastanawia się nad sprawami ważnymi i trudnymi. Nie wstydzi się tematów kontrowersyjnych. Nie krępuje go nagość, płciowość, seksualność, a dzięki wiedzy medycznej jego TEST NA MIŁOŚĆ to także rzetelny zapis praktyk i metod lekarskich. Można zachwycić się erudycją o. Karola Meissnera, który jak dobry mistrz potrafi niezwykle zawiłe kwestie przedstawiać w sposób jasny i klarowny. Dlatego po niniejszy audiobook śmiało może sięgnąć każdy zainteresowany. Niezależnie od wieku, poglądów, czy wyznawanych wartości – każdy odnajdzie w nim interesujące wątki i kwestie do przepracowania w swojej postawie i uczuciach.  

 

PORUSZANE ZAGADNIENIA

TEST NA MIŁOŚĆ to zbiór 42 wypowiedzi o. Meissnera na różne tematy, wśród których znalazły się między innymi: Sens i cel w życiu Płeć a nasza osobowość Czy możliwa jest przyjaźń między mężczyzną i kobietą Trudny sens miłości Jak długo powinno trwać narzeczeństwo Różnica między przyjaźnią a miłością Więź seksualna to więcej, niż seks Przyjaźń homoseksualna? Lęki związane z kobiecością, męskością O potrzebie poznawania siebie Seksualność - człowiek a zwierzę Proces naszego rozwoju  Do audiobooka dołączona jest książeczka w formacie PDF.  

 

O AUTORZE

O. Karol Meissner OSB (ur. 1927) - do zakonu benedyktynów wstąpił po studiach medycznych. Zajmował się psychologią i psychiatrią. Jest autorem wielu szeroko rozpowszechnionych publikacji o seksualności, małżeństwie, rodzinie i wychowaniu. Służy przez głoszone rekolekcje, konferencje, artykuły oraz porady indywidualne.  

 

Opinie

Dodaj opinie

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.

1 - Bardzo zła 5 - Rewelacyjna!
Szybki kontakt

biuro@prodoks.pl

+48 502 281 063