`$settings.logoAlt`

Księgarnia z ebookami epub, mobi i plikami mp3

Ks. Mirosław Maliński

Temperamenty

Podtytuł Rozwój charakteru
Wydawnictwo 2RYBY.PL
Rok wydania 2016
Przekład -
Format mp3 - pliki do pobrania
Dostępne formaty (audiobook)
Długość 3 godz. 17 min.
Wielkość pliku 185 MB
ISBN cyfrowe 978-83-944687-3-6
Lektor Ks. Mirosław Maliński
Ocena Brak opinii
Cena: 21,17 PLN 24,90 PLN

Temperamenty to prosty i praktyczny poradnik. Jest zapisem cyklu konferencji zatytułowanych Tępmy temperamenty, prowadzonych przez pełnego charyzmy duszpasterza – ks. Mirosława Malińskiego (Malinę) w Duszpasterstwie Akademickim Maciejówka we Wrocławiu. Autor podpowiada, jak zrozumieć, zaakceptować i pokochać siebie i innych. Dostrzega mocne strony każdego z temperamentów. A na poradzenie sobie ze stronami słabymi oferuje kreatywne propozycje rozwiązań, możliwych do zastosowania „od zaraz”.
Mówca daje popis swojego talentu aktorskiego, zestawia ze sobą temperamenty w sposób niezwykle humorystyczny, a w finale serwuje je jako wstrząśnięte i zmieszane. Przytaczane przez Malinę scenki z życia rozbawią Was do łez.
Z każdym temperamentem Malina rozprawia się w osobnej części audiobooka, dzięki czemu nawigacja po tematach, które najbardziej Was interesują, jest łatwa i przejrzysta.

 

DOWIEDZ SIĘ 
Jak rozpoznać własny temperament? 
Jak się z nim pogodzić? 
Jak z nim żyć?
Jak go polubić?
I właściwie po co? 
W jaki sposób zmieniać w sobie to, co możemy, oraz zaakceptować to, czego nie możemy zmienić? 
Jak rozpoznawać temperamenty innych? 
Jak żyć w towarzystwie osób, o których temperamentach nie mamy zielonego pojęcia?

 

Mam nadzieję, że konferencje, jakie oddaję do Państwa dyspozycji, okażą się przydatne w codziennej pracy nad obróbką tego, co dostaliśmy od Stwórcy – temperamentu, by przybrał kształt osobowości, która uczyni nas użytecznymi dla innych. Dobrego temperowania! 
ks. Mirosław Maliński   

 

OPINIE UCZESTNIKÓW 
Teraz już wiem dlaczego tak lubię relaks… Mogłem poznać lepiej siebie i bliskich. I to w bardzo przyjemny i momentami bardzo zabawny sposób!
Krzysztof Zołoteńki

Cykl ten nie tylko pozwolił mi zrozumieć siebie i moje zachowanie w pewnych sytuacjach, ale przede wszystkim zwiększył moją otwartość na drugiego człowieka, na jego reakcje i myśli. Uczę się akceptować zachowania innych, dzięki temu, że rozumiem ich podstawę i przyczynę.
Kamila Guzik  

 

O AUTORZE

ks. Mirosław Maliński - w duszpasterstwie akademickim takiego człowieka nie można znaleźć. Co najwyżej Malinę, bo tak nazywają go studenci. Duszpasterz – inicjator 2RYBY.PL. Ekspresyjny kontemplatyk, który nieustannie zagrzewa akademików do działania w Maciejówce. Pochodzi z Wielkopolski, gdzie spędził dzieciństwo. Dojrzewał podczas strajków we Wrocławiu, studiując wówczas na Akademii Rolniczej. Ducha najbardziej rozwinął podczas kilku lat spędzonych we wspólnocie Taizé we Francji. Wszystko to poskutkowało przyjęciem święceń kapłańskich. Dziś jest duszpasterzem akademickim archidiecezji wrocławskiej i rektorem kościoła św. Macieja. Znany zwłaszcza z prowadzenia genialnych kursów przedmałżeńskich. W swoim życiu napisał również kilka ciekawych książek m.in. Oswojone, Widokówki.  

Opinie

Dodaj opinie

Pomóż podjąć decyzję innym - wystaw ocenę i komentarz

Twoja ocena pomoże innym podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego produktu.

1 - Bardzo zła 5 - Rewelacyjna!
Szybki kontakt

biuro@prodoks.pl

+48 502 281 063