Księgarnia z ebookami epub, mobi i plikami mp3
Kategorie
Promocja 9,90
Promocja 9,90
Szybki kontakt

biuro@prodoks.pl

+48 502 281 063

Regulamin użytkowników księgarni MilionTalentow.pl

Regulamin użytkowników księgarni MilionTalentow.pl

Regulamin zawiera uregulowania organizacyjne serwisu. Jego akceptacja jest warunkiem użytkowania księgarni MilonTalentow.pl

§ 1. Informacje ogólne

Regulamin zawiera uregulowania organizacyjne serwisu. Jego akceptacja jest warunkiem użytkowania księgarni MilonTalentow.pl.
Politykę zbierania, magazynowania oraz przetwarzania danych osobowych przedstawiliśmy w Polityce Prywatności. Dokument ten jest integralną i nierozłączną częścią niniejszego regulaminu.

§ 2. Korzystanie z serwisu

Aby założyć konto, niezbędne jest posiadanie adresu e-mail. Jeżeli klient nie jest w posiadaniu adresu e-mail, powinien zadzwonić do naszej firmy, a nasi pracownicy pomogą założyć odpowiednie konto za pośrednictwem telefonu.
Klient może usunąć swoje konto w dowolnym momencie.
W przypadku problemów w korzystaniu z serwisu należy dany problem zgłosić do Biura Obsługi Klienta.

§ 3. Zamówienia

Serwis MilonTalentow.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezrealizowanie zamówienia lub wydłużenie czasu realizacji, jeżeli wina nie leży po stronie serwisu.
Jeżeli MilonTalentow.pl nie zrealizuje zamówienia (nie wyśle go do klienta), automatycznie Klient otrzymuje zwrot pieniędzy.
Każdy klient ma prawo zwrócić plik (pod warunkiem, że jest ono w nienaruszonym stanie). Pieniądze zostaną zwrócone klientowi w ciągu 10 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu zamówienia.

§ 4. Płatności

MilonTalentow.pl zobowiązuje się, jeśli będzie to możliwe, udostępnić klientom jak najwięcej sposobów dokonywania płatności. Wszystkie dostępne sposoby dokonywania płatności są przedstawiane podczas składania zamówienia.

Jedną z możliwości płacenia w sklepie MilonTalentow.pl jest transakcją kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay”.

MilonTalentow.pl jest marką Domu wydawniczego Rafael.
    Dom Wydawniczy "Rafael" Halina Marchut, Tomasz Balon - Mroczka Sp.J.
    31-532 Kraków ul. Grzegórzecka 25
    NIP 945-18-94-613
    Regon 357110054